Допомога у підготовці скарги до Європейского суду з прав людини

УСЛУГИ З ПІДГОТОВКИ ЖАЛОГ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СУД З ПРАВ ЧОЛОВІКА (Страсбург)


Адвокат Київ Гаркуша Євген Вікторович допоможе підготувати та подати скаргу до Європейського суду з прав людини Київ, область та Україна.


Європейський суд з прав людини – це міжнародний інструмент захисту прав та свобод громадян. З кожним роком кількість звернень до цього суду зростає і для цього є низка причин.

За словами уповноваженої з прав людини в Україні Валерії Лутковської, Україна посідає п'яте місце щодо кількості звернень громадян до Європейського суду з прав людини.

Безумовно, цей Суд є ефективним способом захисту прав і свобод громадян, але на глибокий жаль і статистика це підтверджує зі 100 поданих скарг до Суду лише 20 скарг суд приймає на свій розгляд.

Причиною такого низького відсотка скарг, що приймає суд, є, як правило, низька якість самих скарг або відсутність порушень Конвенції з прав людини.

Отже розглянемо умови, за яких Ваша скарга до Європейського суду з прав людини буде розглянута:

1. На момент звернення до Європейського суду з прав людини Ви повинні вичерпати всі можливі засоби національної судової захисту, інакше кажучи, Вам необхідно звернутися не лише до суду першої інстанції, а й отримати рішення про апеляцію та рішення касації.

Відповідно до статті 35 Європейської конвенції Суд може приймати справу до розгляду лише після того, як було вичерпано всі внутрішні засоби правової захисту, як це передбачено загальновизнаними нормами міжнародного права.

2. Звернутися до Європейського суду з прав людини можна протягом 6 (шості) місяців з дати прийняття останнього рішення суду національної інстанції.

3. На момент звернення до Європейського суду заявник повинен мати копії всіх рішень судів національної інстанції.

4. До звернення із заяви до Суду юристи нашої компанії будуть вивчати всі надані вами документи та нададуть рекомендації щодо можливості та доцільності звернення до Суду.

Слід зазначити, що юристи нашої компанії після аналізу наданих Вами документів зможуть визначити наявність чи відсутність порушень прав та свобод людини у Вашому конкретному випадку.

5. Я готовлю скаргу та повний набір документів для звернення до Європейського суду.
6. Якщо Суд зажадає від заявника будь-яких документів або я підготую всі необхідні документи.
Звертаю Вашу увагу, що складання заяви до Європейського суду з прав людини можливе лише після детального вивчення всіх матеріалів справи.
Стаття 35 Європейської конвенції встановлює, що Суд не приймає до розгляду індивідуальну скаргу, якщо вона  :
1. є анонімною.
2. є по суті аналогічною тій, яка вже була розглянута Судом, або вже є предметом іншої процедури міжнародного розгляду (наприклад, вами вже подано за цим самим фактом скарга до Комітету з прав людини ООН), або не містить нових фактів, що стосуються справи . Таким чином, повторне звернення до Суду з тією ж скаргою за тими самими фактами є неприпустимим.
Суд оголошує неприйнятною будь-яку індивідуальну скаргу, якщо вважатиме її явно необґрунтованою чи зловживанням правом подання скарги. Очевидно необґрунтованою є скарга — скарга, за якою явно немає порушення положень Конвенції чи порушення незначні; зловживанням правом на подання жалобы може вважатися також направлення жалобы, що не містить відомостей про порушення прав або містить неправдиві відомості, або неодноразове ненадання Суду або Секретаріату Суду відомостей, які вони вимагають надати.


Адвокат Київ Гаркуша Євген Вікторович рекомендує завжди та за будь-яких обставин консультуватися в адвоката з питань міжнародного права!
Так як будь-яка маленька помилка може вирости у велику юридичну «снігову кулю» і потім з нею буде дуже важко впоратися, що в свою чергу потягне багато Вашої години, нервів і відповідно грошей!


Звоніть за телефонами: (067) 578-85-85, (097) 895-97-68 або залишайте заявку на нашому сайті!